тиждень зарубіжної літератури

Тиждень зарубіжної літератури. Були проведені конкурси, вікторини,, домашнє завдання,поетичні сторінки. Учні активно попрацювали і залишились задоволеними від своєї роботи.

14:21 11.02.2020

День безпечного інтернету

В нашій школі 10 лютого відбувся день безпечного інтернету. 5 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. До цієї події долучилися вся школа. Учні 4-9 класів прийняли участь в уроці-форуму “Безпечний Інтернет”. Маємо надію, що цей день навчив учнів правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.

14:35 10.02.2020

тиждень безпеки руху

В рамках проведення тижня безпеки руху відбулася зустріч зі співробітниками патрульної поліції Піддубний Д.О. і Колтунов О.В.

14:12 07.02.2020

День пам'яті Героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. У бою під Крутами полягли київські студенти й учні, що 1918-го стали на захист незалежності своєї Вітчизни. Назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

14:31 29.01.2020

День Соборності України

22 січня - День Соборності України був встановлений відповідно  до указу Президента України № 42/99 від 21 січня 1999 року,  на честь дня проголошення в 1919 році Акту возз'єднання  Української народної республіки і Західно -Української народної республіки в єдину українську державу.

12:57 22.01.2020

Свято Нового Року

Хай ялинка вся засяє, Вас привітно зустрічає, Можна вже тепер сказати: Здрастуй, новорічне свято! Сяй, ялиночко, ясніш, І на нас усе дивись. Як ми будем танцювати, Ще й співати, в ігри грати.

13:32 27.12.2019

Виховна година "Пожежна безпека"

Складно уявити собі життя людини без вогню. Але якщо вогонь потрапить у невмілі руки, то може стати грізним ворогом. Пожежі знищують будинки й заводи, лани й сади. Під час пожеж гинуть люди. Отже, вогонь-друг і ворог людини. Від нас залежить , яким він буде: добрим чи злим. Щоб не виникла пожежа, треба знати й виконувати правила пожежної безпеки.

11:07 11.12.2019

міжнародний день інвалідів

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. у Попівській філії проведено виховну годину на тему: "Людина має творити добро"

13:37 03.12.2019