Режим роботи

ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І.М. СЕРЕДИ

НАКАЗ

03.09.2018                                   смт Велика Писарівка                                         №46-ОД

Про режим роботи школи у 2018-2019 навчальному році

На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», рекомендації МОН України, відділу освіти райдержадміністрації щодо організації навчально-виховного процесу у 2018-2019 навчальному році

наказую:

1. Навчальний процес організувати за 5-денним тижневим режимом занять.

1. Навчальний день Великописарівської спеціалізованої школи I-III ступенів розпочинати о 7:30 з підняття державного прапора учнями чергового класу; Братеничанської філії, Попівської філії розпочинати о 8:30 з підняття державного прапора учнями чергового класу.

3.     Затвердити такий розклад дзвінків для учнів Попівської філії

1 урок      9:00 – 9:45

2 урок      9:50 – 10:40

3 урок     10:40 – 11:45

4 урок     11:40 – 12:50

5 урок     12:40 – 13:45

6 урок     13:55 – 14:40

7 урок     14:50 – 15:35

4. Встановити таку тривалість уроків:
      у  1-х класах – 35 хв.

2-4-х класах – 40 хв. 5-11-х класах 45 хв.

На використані у початкових класах 5, 10 хв. використати для індивідуальної роботи на проведення динамічних пауз під керівництвом класоводів.

5.Позакласну роботу з різних предметів, факультативні заняття, клуби за інтересами  здійснювати з 15-00 до 17-00 за окремим графіком по визначених днях.

1. Усім вчителям-предметникам спланувати виконання програм, враховуючи структуру та режим навчального року, а також річний план роботи і календарно-тематичні плани з предметів.

Календарні плани на І семестр подати на затвердження до 03.09.18 р., на II семестр – до 04.01.19 р.

7. Заступникам директора з навчально-виховної роботи Грицай Л.В., МовчанТ.О. здійснювати суворий контроль за правильністю й своєчасністю внесення записів до класних журналів.

1. Забезпечити 100% охоплення дітей та підлітків шкільного віку навчанням, обстежити матеріально-житлові умови проживання учнів (протягом вересня-жовтня 2018 року), уточнити списки дітей шкільного віку та п'ятирічок.

9 .Забезпечити залучення позабюджетних коштів для придбання книг, навчально-методичних посібників, оновлення підручникового і книжкового фонду шкільної бібліотеки.

Директор  школи                                                 О.Ю. Сидорова