Дошкільна освіта

Сувенір до 8 березня

Підготовка до весняного свята  8 березня. Виготовлення подарунків для мам своїми руками.

13:24 20.02.2020

Навчаємось і розвиваємось

Підготовка руки дитини до письма. Розвиток дрібної мускулатури руки. Вчити правельно тримати предмет, яким дитина пише.

13:17 13.02.2020

заняття конструювання

Конструювання улюблене заняття дітлахів. Діти люблять будувати з конструктора різні споруди: будівлі вежі. Конструювання сприяє розвитку конструкційних здібностей та креативності дітей. Розвиває зорово-рухову координацію, дрібну моторику рук.

14:42 23.01.2020

Новий Рік вже в дорозі...

Дитячий садок готується до Новорічного свята. відбулося оформлення вікон та групової кімнати. Персонажі зроблені з дитячих долоньок. Діти залюбки приймали участь.

12:26 20.12.2019

заняття аплікація "Пташка в годівниці"

Найулюбленіше дитяче занняття - це аплікація.Сьогодні наша аплікація була "Пташка в годівниці". Спочатку ми з дітьми закріпили уявлення про назви пташок, які зимують, повторили особливості будови, форми тіла, хвоста, відмінні риси різних видів пташок. Діти з задоволенням робили аплікацію.

12:17 12.12.2019

заняття ліплення "Сніговичок"

Заняття ліплення "Сніговика". Знайомство дітей з властивостями пластиліну. Розвиток дрібної моторики рук, посидючості та самостійності. Виховання в дітей інтересу до процесу ліплення.

10:38 05.12.2019